Çanakkale Hatıra Künyesi Nereden Alınır

Çanakkale hatıra künyesi nereden yapılır. 18 Mart Çanakkale şehitlerinin anısına dijital olarak hatıra künyesi nasıl yapılır ve nereden alınır?

18 Mart Çanakkale hatıra künyesi oluşturma ekranı okuyucular tarafından araştırılıyor. Bu sene 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümü ve Şehit Anma Günü’ne gelinmesiyle “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” gündeme geldi. Çanakkale şehitleri anısına hatıra künye oluşturulabilecek. Peki 18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi İşte 18 Mart hatıra künye oluşturma ekranı…

18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesinin oluşturulması okuyucuların gündeminde yer alıyor. Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca hazırlanan uygulama ile “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturulabilecek. Vatandaşlar hatıra künyesi nasıl alacağını başvuru ekranını araştırıyorlar. Peki 18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi nasıl alınır?

Çanakkale Hatıra Künyesi

Çanakkale Hatıra Künyesi Neler İçeriyor  

Hatıra künyesinde dönemin savaş bilgileri ile günümüz kişisel bilgilerinin karma olarak kullanılıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığınca, Çanakkale şehitleri anısına hatıra “Çanakkale Dijital Savaş Künyesi” oluşturma çağrısı yapıldı.

İlginizi çekebilir: Osmanlılar Üzerine Hasbihal

Osmanlılar üzerine konuşacağımız bu yazımda, sizlerle Osmanlıların kuruluş döneminin şartlarını ele alacağız. Hayırla okuyunuz.

18 Mart Çanakkale Zaferi Hatıra Künyesi Nasıl oluşturulur? 

18 Mart Çanakkale Zaferi hatıra künyesi, “www.18martetkinlikleri.com” web sitesi üzerinden oluşturuluyor. Bir künyede olan ad, soyad, kan grubu ve şehir bilgileri uygulama aracılığı ile doldurulması sonucunda sistem tarafından otomatik hazırlanan künye görseli çıkıyor. Künye görseli, ekrana paylaşma seçenekleri ile gelerek günümüz dijital etkileşim diline uygun bir içerik oluşturma imkanı sağlamış olacaktır. 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ HATIRA KÜNYE ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

Arkadaşım iyi günler bu tür keşif yazıları hoşunuza gidiyor mu? Geri bildiriminiz bizim için çok önemli. Eğer bu tür yazılarımız hoşuna gidiyorsa bunu bize yorumlarda ifade eder misin?

  • Yorumunu ekle