Hakkımızda

Merhaba,
Blog sitemize hoş geldin.
Biz bir araya gelmiş blog yazarlığı ve öğrenmeyi arttırma konularında kendini geliştirmek isteyen bir avuç genç girişimcileriz. Bu projeye devam etmemize neden olan en önemli kuvvet şüphesiz öğrenme isteği ve paylaşma hevesidir.

Amacımız dijitalleşen bu çağda geri kalmamak için bazı edinimler kazanmak. Bunu yaparken öğrenmek ve paylaşmak tek hedefimiz. Herhangi bir iddiamız bulunmamaktadır. Sana ulaştıysak ne mutlu bize.

Teknolojinin gelişmesi insanoğlunun hayatında olumlu etki mi oluşturdu yoksa olumsuz etki mi su götümez bir tartışma konusudur. Olumlu etkilerinin yanı sıra olumsuz etkisi de azımsanmayacak düzeydedir. İnsanlık tarihindeki teknolojik gelişmelerin büyük bir kısmının iletişimde olduğunu içinde bulunduğumuz, deyim yerindeyse iletişim çağından anlamaktayız. Fakat bu gelişmeler doğru bilginin hızlı ve kolay bir şekilde elde edilmesine  neden olurken diğer taraftan yalan haberlerin de daha hızlı yayılmasına ve çok olumsuz sonuçlar doğurmasına neden olduğu görülüyor.

Bu ortamda Belgelerle Tarih ekibi olarak bizi okuyan, seven ve takip eden siz arkadaşlarımıza eğlenceli, eğitici ve doğru bilgiyi aktarmaya çalışıyoruz. Anlaşılır ve kısa bir halde sunmak için özen gösteriyoruz. Bunu yaparken sizleri sıkmamak için akademik dilin biraz dışına istemeden çıkıyor olabiliriz.

Tüm bunlar gerçekleşirken şu aşamada herhangi bir maddi gelirimiz bulunmamakta bu projenin bütün emektarları tamamen gönüllülük esasıyla devam ediyor. Yalnız istenirse patreon isimli site üzerinden bu çalışmalara devam edebilmemiz amacıyla bizlere destek sağlayabilirsin. Linkini hemen aşağıya bırakıyorum.

Belgelerle Tarih Ekibini Destekliyorum

Ayrıca diğer sosyal medya mecralarından da bizi takip ederek içeriklerden en hızlı bir şekilde haberdar olabilirsin.

👍 Facebook
🖼 Instagram
🎞 Youtube
📧 Telegram

Bizi takip ettiğiniz için TEŞEKKÜR ederiz. 😉 

Scroll to Top